Wedstrijdschema: alle teams | Beker 2019-2020

Selecteer hier de week waarvan u het overzicht wilt zien.

dinsdag, 03-09-2019
R1 19:20 u van dam boessen - kiefte gevelrenovatie0 - 2
R1 20:00 u klw colombia - reclame726 - 3
R1 20:00 u van kessel groep - asv7 - 7
R1 20:00 u rode ster - sprok beach12 - 4
R1 20:40 u team skiete willie outdoors - centralpoint2 - 8
woensdag, 04-09-2019
R1 20:00 u dar nijmegen - bloem & plant3 - 7
R1 20:00 u transart job b.v. - mill panel4 - 2
R1 20:40 u briggs & stratton - jjb afbouw11 - 3
dinsdag, 10-09-2019
R2 19:20 u sprok beach - jjb afbouw6 - 6
R2 19:20 u van laanen advies + - team skiete willie outdoors0 - 7
R2 20:00 u rode ster - briggs & stratton2 - 2
R2 20:00 u klw colombia - van kessel groep6 - 1
R2 20:40 u p&r zaalvoetbal - kiefte gevelrenovatie14 - 6
woensdag, 11-09-2019
R2 19:20 u solide administratieve dienstverlening - mill panel2 - 0
R2 19:20 u fong shou dragons - dar nijmegen8 - 4
R2 20:00 u werx b.v. - centralpoint2 - 7
R2 20:00 u sns bank - transart job b.v.1 - 2
R2 21:20 u reclame72 - asv6 - 5
R2 21:20 u fc stozo - van dam boessen5 - 0
dinsdag, 17-09-2019
R3 19:20 u transart job b.v. - solide administratieve dienstverlening6 - 2
R3 19:20 u mill panel - sns bank3 - 8
R3 20:00 u jjb afbouw - rode ster2 - 13
R3 20:00 u briggs & stratton - sprok beach8 - 6
R3 20:40 u centralpoint - van laanen advies +7 - 3
woensdag, 18-09-2019
R3 19:20 u van kessel groep - reclame722 - 0
R3 19:20 u bloem & plant - fong shou dragons9 - 1
R3 20:00 u team skiete willie outdoors - werx b.v.5 - 4
R3 20:00 u van dam boessen - p&r zaalvoetbal17 - 3
R3 20:40 u asv - klw colombia9 - 2
R3 21:20 u kiefte gevelrenovatie - fc stozo4 - 9
woensdag, 27-11-2019
R4 20:10 u zvv badjas - de rolleman5 - 7
dinsdag, 17-12-2019
R6 19:30 u de rolleman - graszoden-online.nl_ - _
R6 19:30 u aalbers badkamers - dakkapeldirect b.v._ - _
R6 20:10 u solide administratieve dienstverlening - sns bank_ - _
R6 20:10 u fc stozo - p&r zaalvoetbal_ - _
woensdag, 18-12-2019
R1 20:10 u fong shou dragons - zvv badjas_ - _