Wedstrijdschema: alle teams | Beker 2018-2019

Selecteer hier de week waarvan u het overzicht wilt zien.

dinsdag, 04-09-2018
R1 19:20 u centralpoint - fc skiete willie7 - 1
R1 20:00 u kiefte gevelrenovatie - kilsdonklakschade wijchen5 - 5
R1 20:00 u graszoden-online - sprok beach14 - 3
R1 20:00 u fong shou dragons - mill panel4 - 10
R1 21:40 u nas uitzendbureau - rode ster0 - 2
woensdag, 05-09-2018
R1 20:00 u dar nijmegen - transart job b.v.2 - 18
R1 20:00 u van dam boessen - asv4 - 0
R1 20:40 u van laanen advies + - rob lemmers metselwerken7 - 1
R1 20:40 u mcb bergharen - reclame722 - 6
dinsdag, 11-09-2018
R2 19:20 u nas uitzendbureau - centralpoint0 - 2
R2 19:20 u kiefte gevelrenovatie - mill panel4 - 1
R2 20:00 u kilsdonklakschade wijchen - fong shou dragons5 - 3
R2 20:00 u rode ster - fc skiete willie5 - 7
R2 20:40 u sns bank - the old firm15 - 1
R2 21:20 u the outsiders - reclame724 - 10
woensdag, 12-09-2018
R2 19:20 u bloem & plant - dar nijmegen15 - 1
R2 20:00 u asv - rob lemmers metselwerken3 - 3
R2 20:00 u van kessel groep - graszoden-online2 - 8
R2 20:40 u p&r zaalvoetbal - mcb bergharen3 - 3
R2 20:40 u van dam boessen - van laanen advies +12 - 1
R2 21:20 u aalbers badkamers - street futsal wijchen6 - 6
R2 21:20 u boogaard & co - transart job b.v.5 - 6
dinsdag, 18-09-2018
R3 19:20 u centralpoint - rode ster6 - 1
R3 19:20 u the old firm - solide administratieve dienstverlening1 - 6
R3 20:00 u mill panel - kilsdonklakschade wijchen2 - 8
R3 20:00 u fong shou dragons - kiefte gevelrenovatie2 - 4
R3 21:20 u fc skiete willie - nas uitzendbureau3 - 9
woensdag, 19-09-2018
R3 19:20 u sprok beach - van kessel groep0 - 2
R3 20:00 u A.S.I. Document Management - aalbers badkamers3 - 3
R3 20:00 u van laanen advies + - asv4 - 10
R3 20:40 u transart job b.v. - bloem & plant4 - 7
R3 20:40 u briggs & stratton - sns bank4 - 3
R3 21:20 u rob lemmers metselwerken - van dam boessen2 - 7
dinsdag, 04-12-2018
R1 20:00 u sns bank - solide administratieve dienstverlening4 - 1
R5 20:00 u p&r zaalvoetbal - the outsiders5 - 5