Wedstrijdschema: alle teams | Beker

Selecteer hier de week waarvan u het overzicht wilt zien.

dinsdag, 06-09-2016
R1 19:00 u 1 voice - malle old starts 13 - 5
R1 19:00 u scholten awater - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen4 - 6
R1 19:40 u kilsdonklakschade wijchen - rode ster6 - 3
R1 19:40 u mcb berghaven - solide administratieve dienstverlening7 - 6
R1 20:00 u mcb berghaven - mill panel_ - _
R1 20:00 u van laanen advies + - 1 voice_ - _
R1 20:00 u malle old starts 1 - nas uitzendbureau_ - _
R1 20:00 u fc infinite - solide administratieve dienstverlening_ - _
R1 20:00 u auto esselink - van kessel groep_ - _
R1 20:00 u fc hackfort - sprok beach_ - _
R1 20:00 u Frank Aarts - schildersbedrijf dollekens_ - _
R1 20:00 u enco - team ob_ - _
R1 20:00 u fk. sabah - scholten awater_ - _
R1 20:00 u bob romijnders architectuur - twinkelerz_ - _
R1 20:00 u fc skiete willie - sns bank_ - _
R1 20:00 u dar nijmegen - trigr cars_ - _
R1 20:00 u fk. sabah - scholten awater_ - _
R1 20:00 u fc hackfort - sprok beach_ - _
R1 20:00 u fc skiete willie - sns bank_ - _
R1 20:00 u fc infinite - solide administratieve dienstverlening_ - _
R1 20:00 u enco - team ob_ - _
R1 20:00 u Frank Aarts - schildersbedrijf dollekens_ - _
R1 20:00 u boogaard & co - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen_ - _
R1 20:00 u dorrus & mannus - the old firm_ - _
R1 20:00 u gvj montage - rode ster_ - _
R1 20:00 u dorrus & mannus - the old firm_ - _
R1 20:00 u kilsdonklakschade wijchen - p&r zaalvoetbal_ - _
R1 20:00 u heuvel marketing - reclame72_ - _
R1 20:00 u the outsiders - team ob0 - 2
R1 20:00 u pg smidt trucks - reclame727 - 4
R1 20:00 u gvj montage - van kessel groep2 - 8
R1 20:00 u p&r zaalvoetbal - van laanen advies +11 - 4
R1 20:00 u dar nijmegen - the old firm3 - 8
R1 20:00 u nas uitzendbureau - fc hackfort31 - 1
R1 20:00 u dorrus & mannus - trigr cars11 - 1
R1 20:00 u gvj montage - rode ster_ - _
R1 20:00 u enco - reclame720 - 3
R1 20:00 u heuvel marketing - bob romijnders architectuur3 - 10
R1 20:00 u boogaard & co - twinkelerz2 - 5
R1 20:00 u fk. sabah - scholten awater_ - _
R1 20:00 u fc skiete willie - mill panel9 - 7
R1 20:00 u fc hackfort - sprok beach_ - _
R1 20:00 u bob romijnders architectuur - twinkelerz_ - _
R1 20:00 u boogaard & co - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen_ - _
R1 20:00 u dar nijmegen - trigr cars_ - _
R1 20:00 u heuvel marketing - reclame72_ - _
R1 20:00 u malle old starts 1 - nas uitzendbureau_ - _
R1 20:00 u kilsdonklakschade wijchen - p&r zaalvoetbal_ - _
R1 20:00 u fc skiete willie - sns bank_ - _
R1 20:00 u fc infinite - solide administratieve dienstverlening_ - _
R1 20:00 u mcb berghaven - mill panel_ - _
R1 20:00 u auto esselink - van kessel groep_ - _
R1 21:00 u enco - reclame720 - 3
R1 21:20 u heuvel marketing - bob romijnders architectuur3 - 10
woensdag, 07-09-2016
R1 19:00 u boogaard & co - twinkelerz2 - 5
R1 19:40 u dorrus & mannus - trigr cars11 - 1
R1 19:40 u nas uitzendbureau - fc hackfort31 - 1
R1 20:00 u dorrus & mannus - trigr cars11 - 1
R1 20:00 u boogaard & co - twinkelerz2 - 5
R1 20:00 u dorrus & mannus - trigr cars11 - 1
R1 20:20 u pg smidt trucks - schildersbedrijf dollekens7 - 4
R1 21:00 u the outsiders - team ob0 - 2
R1 21:00 u gvj montage - van kessel groep2 - 8
dinsdag, 13-09-2016
R2 14:00 u solide administratieve dienstverlening - dar nijmegen7 - 4
R2 14:00 u rode ster - fc infinite2 - 1
R2 14:00 u bob romijnders architectuur - fc skiete willie9 - 2
R2 14:00 u reclame72 - sprok beach17 - 6
R2 14:00 u mcb berghaven - the old firm0 - 2
woensdag, 01-03-2017
R6 20:20 u pg smidt trucks - boogaard & co2 - 4
woensdag, 22-03-2017
R6 19:00 u dar nijmegen - auto esselink4 - 16
dinsdag, 23-05-2017
R7 19:00 u van kessel groep - bob romijnders architectuur2 - 0
R7 19:00 u twinkelerz - dorrus & mannus6 - 4
R7 19:00 u reclame72 - van laanen advies +2 - 0
R7 21:00 u rode ster - team ob2 - 6
woensdag, 31-05-2017
R8 19:00 u boogaard & co - auto esselink5 - 5
R8 19:00 u twinkelerz - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen_ - _
R8 19:40 u mcb berghaven - reclame722 - 2
R8 20:20 u malle old starts 1 - van kessel groep1 - 8
R8 20:30 u sns bank - rode ster_ - _
dinsdag, 06-06-2017
R9 19:00 u boogaard & co - mcb berghaven6 - 4
R9 20:20 u rode ster - reclame726 - 2
dinsdag, 13-06-2017
R9 19:40 u twinkelerz - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen2 - 7
woensdag, 21-06-2017
R11 19:00 u van kessel groep - tuincentrum lindenholt/maartense tuinen1 - 3
R11 19:40 u rode ster - boogaard & co7 - 5
R11 20:20 u tuincentrum lindenholt/maartense tuinen - boogaard & co8 - 2
R11 21:00 u tuincentrum lindenholt/maartense tuinen - rode ster7 - 6